اخبار و اطلاعیه

ویژگی های اکانت جینجر

ویژگی های اکانت جینجر

ویژگی های اکانت جینجر : GingerSoftware یک دستیار نگارش زبان انگلیسی مجهز به هوش مصنوعی است که به کاربران کمک می کند مهارت های نوشتاری خود را بهبود بخشند.

Ginger (جینجر) خطاهای رایج گرامری، املایی، نقطه گذاری و دستوری را با دقت بالایی تصحیح می کند و توسط بیش از 8 میلیون کاربر در سراسر جهان استفاده می شود.

Ginger (جینجر) با استفاده از تکنیک های Deep Learning و مدل های زبانی پیشرفته (NLP) به نوآوری خود ادامه می دهد.

ابزارهای آن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با استفاده از زبان در حال توسعه از طریق یادگیری ماشینی هماهنگی داشته باشند.

جینجر معتقد است که نوشتن چالش برانگیز است و تلاش می کند تا آن را برای همه آسان کند. برای بررسی بیشتر ویژگی های اکانت جینجر تا انتها مقاله با گروه گرامرلی امیرکبیر همراه باشید.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های Ginger (جینجر) چیست؟

Ginger (جینجر) یک برنامه است که به شما ابزار Rephraser (پارافریز کردن متون) یا به عبارت دیگر، بازنویسی متون را برای بهبود سبک نوشتاری و افزایش دایره واژگان ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار از ویژگی‌های گسترده‌ای بهره می‌برد، شامل تصحیح گرامر، بازنویسی جملات و ترجمه.

Ginger (جینجر) به شما این امکان را می‌دهد که بیش از 100 نوع اشتباه رایج را با یک کلیک ساده تشخیص داده و تصحیح کنید. متون تصحیح‌شده را می‌توانید از طریق ایمیل، iMessage، یا SMS به اشتراک بگذارید یا برای استفاده بعدی ذخیره کنید.

ویژگی های اکانت جینجر شامل امکان انتخاب بین انگلیسی ایالات متحده و بریتانیا، دسترسی به یک فرهنگ لغت شخصی و یک متن‌خوان نیز می‌شود.

ویژگی های سرویس Ginger:

 • جستجوگر گرامر یا همون grammer checker – یک گرامر جستجوگره که اشتباهات دستوری رایج مانند بکاربردن اشتباه فعل ، مفعول ، کلماتی که بد استفاده شده ن، اسم های متوالی و همچنین اشتباهات املایی رو بررسی می کنه.
 • Spell check- توی تصحیح غلط املایی کمک می کنه.
 • بیان مجدد جمله یا Sentence rephrase – به شما کمک می کند تا یه اصطلاح یه جمله بکار ببرید تا کاربر دقیقا منظور شما رو متوجه بشه.خیلی ویژگی خوبیه.
 • مربی شخصی – داده های مربوط به اشتباهات نوشتاری گذشته شما رو جمع آوری می کنه و جلسات تمرینی رو بر اساس اشتباهاتی که مرتکب شدید برای بهبود نوشتن ارائه می ده.
 • متن خوان یا Text Reader- جدا از بررسی دستور زبان ، Ginger دارای موتور تبدیل متن به گفتار برای افزایش مهارت تلفظ شماست. می تونید به Ginger اجازه دهید کلمه مورد نظر خود را در هر یک از لهجه های انتخاب شده تلفظ کند.
 • مترجم – به شما کمک می کنه تا محتوا رو به زبون های مختلف ترجمه کنید.
 • فرهنگ لغت – تعریف واقعی کلماتی رو که استفاده می کنید یادتون میده.

ویژگی های اکانت جینجر

نقاط قوت اکانت پرمیوم Ginger  چیه؟

 • دیکشنری داخلی و همچنین اصطلاح نامه
 • ویژگی مربی شخصی برای پیشرفت شما
 • قیمت مناسب
 • ویژگی متن خوان
 • می تونید توی دستگاه های تلفن همراه ، MAC ، مرورگر ، ویندوز و غیره استفاده کنید.
 • سرویس مبتنی بر ابر(Cloud)
 • به شما اجازه می ده تا دلیل اشتباهات خودتونو بدونید
توضیح ویژگی های اکانت جینجر :

مانند بسیاری از برنامه­ های مشابه، Ginger نیز دارای یک پلاگین Chrome و یک برنامه تلفن های هوشمند است، با این حال از می­توان آن را از برنامه­های مشابه خود بهتر دانست و دلیل آن، سفارشی­سازی اپلیکیشن آن است تا رابط کاربری را راحت تر کرده باشد. به غیر از اپلیکشن و پلاگین های کاربرپسند، اکانت پرمیوم Ginger یک سری ویژگی های جذاب و متمایز دیگری نیز دارد:

 • اصلاح لغات و گرامر:

  اگر به هر دلیل در متون خود، اشتباه گرامری و یا املایی داشته باشید، با خرید اکانت Ginger آن را اصلاح می­کنید و یک متن بدون غلط را خواهید داشت.

 • تغییر نوع نوشتار:

  اکانت Ginger به شما گزینه های زیادی برای تغییر نوع نوشتار یک جمله را می­دهد. برای مثال اگر روزانه ایمیل­های مشابه زیادی را ارسال می­کنید، می­توانید از این ویژگی استفاده کنید تا جملات مشابه را با مترادف­ها، اصطلاحات و… زیادی که Ginger به شما پیشنهاد می­دهد عوض کنید و حال و هوای نوشته­ هایتان را تغییر دهید. گاهی همه چیز درست است اما متن ­شما مناسب موقعیت نیست. برای مثال یک ایمیل اداری حال و هوای اداری می­طلبد. Ginger با اصطلاحات به جا و مناسب، متن شما را متناسب با نیاز تغییر می­دهد.

 • برنامه متن به گفتار:

  با خرید اکانت Ginger از این ویژگی کاربردی نیز برخوردار خواهید شد. این برنامه متن­های شما را برایتان می­خواند و حتی می­تواند زمان خواندن و نوشتن یادداشت ها تغییراتی را برای شما اعمال کند.

 • مربی شخصی:

  Ginger با الگوریتم و هوش منصوعی خود، درس­هایی متناسب با اشتباهات رایج شما ایجاد می­کند و آن­ها را به شما آموزش می­دهد. برای مثال اگر بر روی فعل­ها اشتباهات زیادی داشته باشید، تمرکز خود را بر آن­ها گذاشته و به مرور شما را با کاربرد صحیح فعل­ها آشنا میکند. بنابراین میتوان اکانت Ginger را یک برنامه آموزشی نیز بدانید.

 • قابلیت “Change all”:

  اگر دوست دارید Ginger همه تغییراتش را یکباره اعمال کند، کافیست گزینه Change all را فعال کنید. در این حالت بعد از اتمام متن، جینجر تغییراتش را اعمال می­کند و سپس می­توانید با صرف وقت کمتر، گزینه های تغییر یافته را قبول و یا رد کنید.

 • ترجمه:

  برخلاف تعدادی از برنامه­های مشابه که قادر به ترجمه متن ها نیستند، Ginger می­تواند متن­هایتان را ترجمه کند. البته بسته به نوع اکانت شما تعداد زبان­های موجود متفاوت است. اگر اکانت پرمیوم Ginger را خریداری کنید، قادر به ترجمه متن­هایتان به 60 زبان زنده خواهید بود.

 • الگوریتم های هوشمند:

  Ginger Software با الگوریتم­های هوشمند و توسط رمزنگاران و زبان شناسان ساخته شده است. این بدان معناست که اصلاحات آن صرفا براساس تغییر کلمات نیستند و این برنامه با تحلیل نوشته­­هایتان، عبارات و حتی جملاتی را پیشنهاد می­دهد. وجود چنین الگوریتمی آن را از بقیه رقبا دقیق تر کرده است.

نگارش پیشرفته از ویژگی های اکانت جینجر

اکانت پریمیوم Ginger ابزاری را در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانند برای بهبود مهارت های نوشتاری، به ویژه در دستور زبان و هجی، از آنها استفاده کنند. این برنامه به شما کمک می کند تا جمله های اشتباه، استفاده نادرست از کلمات، سبک متناقض، هجی های اشتباه و خطاها را مشاهده کنید.

الگوریتم های هوشمند

نرم افزار Ginger با الگوریتم های هوشمند طراحی و به طور مشترک با کمک زبان شناسان ساخته شده است. این بدان معناست که اصلاحات در متن بر اساس کلمات واحد نیست. این برنامه قبل از ارائه پیشنهادات خود در رابطه با نوشته کاربر، متن جمله را در نظر می گیرد. این نرم افزار اشتباهات را با دقت بیشتری تصحیح می کند.

بهبود بخشیدن به ارتباطات انگلیسی

نرم افزار Ginger نه تنها به سادگی به تصحیح خطاهای متن نمی پردازد، بلکه کاربر را مجبور می کند که آن خطا را یاد بگیرد. این برنامه همچنین به کاربران امکان دسترسی به مرکز یادگیری خود را نیز می دهد، جایی که می توانند آموزش های سفارشی را مشاهده کنند تا مهارت های انگلیسی خود را بیشتر بهبود ببخشند و پیشرفت خود را پیگیری کنند تا انگیزه لازم را به دست آورند.

ویژگی های اکانت جینجر

ترجمه متون

کاربران می توانند متن خود را با استفاده از نرم افزار Ginger به زبان های دیگر ترجمه کنند. این برنامه قدرتمند و کاربردی می تواند متن را به بیش از 40 زبان ترجمه کند. شما با خرید اکانت Ginger پریمیوم این امکان را خواهید داشت که از این قابلیت ها بهره مند شوید.

مزایای خرید اشتراک Ginger (جینجر) چیست؟

خرید اشتراک Ginger (جینجر) به شما امکان مزایایی چون ترجمه به بیش از 40 زبان زنده دنیا، بررسی متون با حداکثر 5000 کارکتر، استفاده از افزونه مایکروسافت آفیس، بررسی نامحدود دستور زبان و املاء در یک پردازش و همچنین استفاده نامحدود از ابزار بازنویسی جمله می‌دهد. این اشتراک به شما کمک می‌کند تا نوشته‌هایتان را به وضوح و دقت بیشتری به‌نمایش بگذارید.

مطالب مرتبط