"خرید اکانت های پرمیوم با AUTGRAMMARLY"

گروه گرامرلی امیرکبیر، در سال ۱۳۹۷، جهت تسهیل در فرآیند خرید اکانت های پرمیوم گرامرلی تاسیس شد. این گروه با تعامل سازنده با شرکت گرامرلی، کمترین هزینه را نسبت به رقبای خود در این حوزه تا الان داشته است.

در حال حاضر، گروه گرامرلی امیرکبیر، به عنوان یک گروه با تجربه در حوزه ارائه نرم افزارهای پژوهشی، با پریمیوم سازی نزدیک 20000 اکانت گرامرلی، Turnitin، Quillbot و Wordtune با تلاش بی وقفه و با افزایش همکاری با شرکت های مختلف نرم افزارهای پژوهشی، توانسته است به عنوان اولین گروه فروش اکانت های قانونی شخصی و اشتراکی خرید اکانت های پژوهشی را به صورت آنی و لحظه ای برای دانشجویان کشور فراهم سازد.

گروه گرامرلی امیرکبیر همواره پذیرای پیام ها، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان است. در صورت تمایل می توانید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول خرید از

گروه گرامرلی امیرکبیر

آیا می توانم اکانت چند محصول را به صورت همزمان خریداری کنم؟

بله شما این امکان را دارید به ازای هر محصول، اکانت مجزا خریداری نمایید. مدت زمان اکانت ها نیز می تواند متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید تیکت پشتیبانی ارسال نمایید.

من در خصوص خود نرم افزارها سوال دارم.

در صورت داشتن سوال در خصوص نحوه کار با نرم افزارها می توانید بعد از خرید اکانت مربوط به نرم افزار، با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم در این خصوص صورت بگیرد.

آیا اکانت های خریداری شده، قابل تمدید هستند؟

بله شما می توانید قبل از سررسید اکانت و یا بعد از آن، نسبت به تمدید اکانت خود اقدام نمایید. اطلاع رسانی پیامکی و ایمیل در این خصوص انجام می شود.

اکانت ها چه محدودیت هایی دارند؟

برخی از اکانت های نرم افزاری، دارای محدودیت هایی هستند که این محدودیت ها در صفحه معرفی همان اکانت نوشته شده است. لطفا مطالب نوشته شده را مطالعه نمایید و در صورت داشتن سوال، با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من
فهرست