اخبار و اطلاعیه

کاربردهای اکانت wordtune

کاربردهای اکانت wordtune

کاربردهای اکانت wordtune : از دوران ابتدایی مدرسه، نگارش و نوشتن از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. چرا که انتقال پیام اغلب با نوشتن صورت می‌پذیرد. به ویژه در دنیای امروز، رکن اصلی چت کردن در پیام ‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی، ارسال نامه‌های رسمی و از همه مهم‌تر تولید محتوا و…، نوشتن و نگارش بهینه است. خرید اکانت wordtune می‌تواند به تمام کسانی که با نوشتن سر و کار دارند، در شیوایی انتقال پیام به مخاطب، کمک بسزایی کند. ناگفته نماند؛ این پلتفرم، بیشتر روی زبان انگلیسی تمرکز دارد. برای بررسی بیشتر کاربردهای اکانت wordtune تا انتها مقاله همراه گروه گرامرلی امیرکبیر باشید.

Wordtune (وردتون) چیست؟

Wordtune (وردتیون) در سال 2018 به عنوان یک نرم افزار ویرایشگر نوشتار و افزونه گوگل کروم ایجاد شد.

این برنامه از ابزارهای هوش مصنوعی مدرن و مدل های زبانی استفاده می کند به همین دلیل است که می تواند متن را بفهمد و راه های مختلفی را برای بازنویسی یک جمله بدون تغییر معنای جمله پیشنهاد کند.

نرم افزار Wordtune یکی از محبوب ترین نرم افزارهای نوشتاری آنلاین مورد اعتماد دانشجویان، وبلاگ نویسان، نویسندگان و دیگر متخصصان است که می تواند محتوای شما را به سبک های مختلف بازنویسی کند.

این برنامه را می توان به عنوان یک ابزار بازنویسی سبک در نظر گرفت که بسیار شبیه به Quillbot است. عمدتا به عنوان افزونه برای سایر سیستم پلتفرم ها استفاده می شود.

این ابزار فقط امکان بازنویسی دستی را می دهد و می توانید به 10 زبان مختلف بازنویسی کنید. همچنین Wordtune از 5 فرمت بازنویسی پشتیبانی می کند که البته مختص کاربران پرمیوم است.

Wordtune (وردتون) چگونه کار می کند؟

هنگامی که آن را دانلود و فعال کردید، می‌توانید ویژگی‌هایش را درGoogle Docs، Gmail، LinkedIn، Facebook و سایر پلتفرم‌ها تجربه کنید.

به عنوان مثال، افزونه Wordtune از Gmail پشتیبانی می کند.

بنابراین هنگامی که یک جمله را بنویسید، متوجه خواهید شد که یک نماد Wordtune در گوشه آن وجود دارد، وقتی روی آن کلیک می‌کنید، می‌توانید جمله ‌های مختلف پیشنهادی را انتخاب کنید.

علاوه بر این، برای جمله شما جایگزین های رسمی یا غیر رسمی، با لحن متفاوت و فرمول بندی مجدد به صورت بلند یا کوتاه ارائه می دهد.

کاربردهای اکانت wordtune

کاربردهای اکانت wordtune

بازنویسی

بازنویسی ویژگی اصلی Wordtune است که به شما امکان می دهد به راحتی راه های جایگزین برای بازنویسی یک کلمه، یک جمله کامل یا حتی یک پاراگراف کامل را انجام دهید. لازم به ذکر است که بازنویسی پاراگراف در حال حاضر فقط از طریق اشتراک های Premium در دسترس است. بازنویسی هم در ویرایشگر Wordtune و هم در سراسر وب از طریق افزونه مرورگر کار می کند.

لحن رسمی و غیر رسمی

این کاربردهای اکانت wordtune به شما امکان می‌دهد بین یک لحن خودمانی یا کمی رسمی‌تر انتخاب کنید. اگر از ویرایشگر Wordtune استفاده می کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک جمله را هایلایت کنید و روی گزینه Casual (غیر رسمی) یا Formal (رسمی) در بالای ویرایشگر کلیک کنید تا متن شما با چند توصیه نمایش داده شود. از طریق افزونه مرورگر نیز می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

کوتاه کردن و گسترش دادن جملات از کاربردهای اکانت wordtune

این ویژگی Wordtune به شما امکان می دهد یک جمله انتخاب شده را کوتاه یا گسترش دهید. اگر زیاد نوشته اید و می خواهید متن خود را مختصرتر کنید مفید است. همچنین می توانید از این ویژگی برای گسترش یک جمله استفاده کنید.

کلمات مترادف

این ویژگی Wordtune به شما امکان می‌دهد یک کلمه را انتخاب کنید و فهرستی از مترادف‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد که بهتر با جمله شما مطابقت دارند. فناوری پیشرفته هوش مصنوعی Wordtune متن جمله را درک می کند، بنابراین فقط مترادف هایی را ارائه می دهد که در متن آن عبارت خاص طبیعی به نظر می رسند.

Wordtune Spices

Wordtune Spices مجموعه جدیدی از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی است که در سال 2023 برای کمک به تقویت نوشتن شما معرفی شد. با Spices، می‌توانید از هوش مصنوعی بخواهید جمله‌ای را بسط دهد، مثالی ارائه دهد، آماری ارائه کند یا قیاس‌هایی ارائه دهد. این به شما کنترل بسیار بیشتری بر محتوای خود نسبت به سایر ابزارهای هوش مصنوعی می دهد که به سادگی تمام محتوا را برای شما تولید می کنند.

توصیه ها و اصلاحات

هنگام استفاده از ویرایشگر Wordtune، هنگام نوشتن، فهرستی از توصیه ها و بررسی های دستور زبان در سمت راست ویرایشگر به شما نشان داده می شود.

ترجمه کردن از کاربردهای اکانت wordtune

یکی از مزایای استفاده از Wordtune ترجمه آنلاین است. کلمه یاب آن می تواند تا 9 زبان را شناسایی کند که برخی از آنها اسپانیایی، ماندارین، کره ای و غیره هستند.

ویژگی های اکانت wordtune (وردتون)

بازنویسی متن و جمله، تبدیل نوشته به زبان رسمی و غیررسمی، خلاصه کردن و شرح و بسط دادن آن، از جمله امکاناتی است که با خرید اکانت پرمیوم wordtune به آن دست پیدا خواهید کرد.

گفتنی است که این قابلیت‌ها را می‌توان با توجه به نوع مخاطبان خود استفاده کرد. به طور خلاصه ویژگی‌های این پلتفرم شامل موارد زیر می‌شوند:

 • بازنویسی (Rewrite): جمله‌بندی‌های عبارت خود را با نگارشی بهینه، می‌توانید از آن انتظار داشته باشید.
 • جملات خود را عمومی و غیررسمی کنید (make it casual).
 • رسمی و مؤدبانه بنویسید (make it formal).
 • متن‌تان را کوتاه‌تر کنید (Shorten it).
 • شرح و بسط بیشتری به عبارات خود بدهید (Expand it)

Wordtune در چه وب سایت هایی کار می کند؟

 • Google Docs
 • Gmail
 • افزونه کروم Microsoft Word (افزونه)
 • لینکدین
 • فیس بوک
 • توییتر
 • Slack (نسخه وب)واتس اپ (نسخه وب)
 • · Outlook (نسخه وب)

کاربردهای اکانت wordtune

تفاوت اکانت wordtune و سرویس‌های اصلاح گرامر و املا در چیست؟

در حالی که ابزارهای تصحیح گرامر به عنوان ویرایشگر تنها با هدف کشف خطاها عمل می‌کنند، ماموریت Wordtune این است که به شما کمک کند تا با ارائه راه‌های کاملاً جدید برای بازنویسی جملات خود و بیان مفهومی‌تر آن‌ها، تفکرات ذهن خود را به نوشتار تبدیل کنید.

پیشنهادات و اصلاحات بازنویسی وردتن علاوه‌بر درست بودن دستور زبان، به شما این امکان را می‌دهد که لحن، کلمات درست و ساختار متن خود را کامل کنید.

خرید اکانت wordtune – شش ماهه

آیا نسخه رایگان وردتن وجود دارد؟

به طور کلی 2 نوع اکانت یکی رایگان و دیگری به صورت premium وجود دارد که در ورژن رایگان فقط امکان دسترسی به ابزار بازنویسی در حد چند جمله در روز را برایتان فرام می‌کند. این در حالیست که در اکانت پرمیوم wordtune علاوه‌بر دسترسی نامحدود به هر 5 ابزار موجود، امکان پشتیبانی حرفه‌ای نیز وجود دارد. اگر یک کاربر حرفه ای هستید و بصورت روزمره با نوشتن متون انگلیسی سر و کار دارید ، قطعا اشتراک پرمیوم wordtune مناسب شماست. برای خرید به فروشگاه گرامرلی مراجعه کنید.