Quillbot چیست؟

🔹 یکی از نرم افزارهای معروف در حوزه پارافرایز کردن (Paraphrasing) متون انگلیسی نرم افزار Quillbot می باشد که در این زمینه حرف اول را می زند.

🔹 پارافریز کردن به معنای بازنویسی یک متن بعد از درک مفهوم آن به زبان خود است. یکی از مواردی که این نرم افزار می تواند راهگشا باشد در حوزه ویرایش قسمت هایی از متن هست که توسط نرم افزارهایی مثل Turnitin به عنوان سرقت ادبی شناخته شده اند که از این نرم افزار می توان میزان شباهت متنی که درصد مشابهت آن با یکی از مقالات بالا هست را از طریق پارافرایز کردن، کاهش داد. ویژگی دیگر این نرم افزار خلاصه نویسی متن ورودی و بررسی گرامر می باشد.

محدودیت های اکانت Quillbot

🔹متأسفانه به دلیل تحریم های موجود در قبال کشور عزیزمان ایران، به طور مستقیم ارتباط با شرکت Quillbot امکان پذیر نمی باشد. به همین دلیل، گروه گرامرلی امیرکبیر، طی رایزنی و همکاری با چند دانشگاه معتبر شرق آسیا، توانست به توافق نهایی برای یک همکاری بلند مدت و سازنده برای استفاده از این محصول، دست پیدا کند. طی این توافق، اکانت ها به طور غیر مستقیم خریداری می ­شوند و این اکانت­ها توسط ما برای هر دوره یکساله، پشتیبانی خواهد شد.

🔹محدودیت های هر اکانت خریداری شده به صورت زیر می باشد:

  1. اکانت ها اشتراکی هستند. این بدان معنی نیست که به اطلاعات شما شخص دیگری می تواند دسترسی داشته باشد بلکه بدان معنی هست که شما یک یوزر و پسورد ثابت دریافت خواهید کرد که نمی توانید آن را تغییر دهید.
  2. هر اکانت دارای این محدودیت می باشد که حداکثر روی یک سیستم می تواند اجرا شود. یعنی برای اجرا در سیستم بعدی شما می بایست توی سیستم قبلی ابتدا لاگ اوت نمایید و سپس در سیستم جدید لاگین کنید.
  3. برای استفاده از اکانت حتماً باید از فیلترشکن استفاده نمایید (داخل ایران).

نحوه پرداخت

متقاضیان در داخل و خارج کشور می توانند از طریق راه های زیر، اکانت پرمیوم Quillbot و همچنین بسته های ترکیبی مربوط به آن را سفارش دهند.

متقاضیان خارج از کشور

متقاضیانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و به بانک های داخلی دسترسی ندارند، می توانند از طریق پی پال، مبلغ 9 دلار امریکا، برای اکانت پرمیوم Quillbot یکساله را واریز نمایند. برای خرید بسته های ترکیبی باید مبلغ کامل هر محصول به مبلغ فوق اضافه شود. اکانت های ترنتین دانشجویی یکساله مبلغ 7 دلار امریکا و اکانت پرمیوم گرامرلی یکساله مبلغ 8.5 دلار آمریکا.  و سپس اطلاعاتشان را همراه با تصویر فیش واریزی در فرم انلاین ثبت نمایند:

(❗️ لطفاً دقت کنید که هزینه را به صورت friends & family ارسال کنید و بدون زدن این گزینه، هزینه ای واریز نکنید).

Paypal: j.sarvghadam@outlook.com

Name: Javad Sarvghadmoghaddam

country: Switzerland

متقاضیان داخل کشور

خرید اکانت Quillbot

لطفاً نوع اکانت خود را از منوی زیر انتخاب کنید. هزینه اکانت ها، به صورت زیر اختصاص داده شده است:

اطلاعیه دور هفتم فروش: قیمت های در نظر گرفته شده در دوره شش روزه، ثابت بوده و بر اساس قیمت دلار مبنا تعیین شده اند.

1- اکانت پرمیوم Quillbot یکساله، 8.5 دلار حواله ای

2- اکانت پرمیوم Quillbot یکساله (مخصوص افرادی که قبلاً از ما اکانت خرید کرده اند)، 8 دلار حواله ای

3- پکیج ترکیبی همراه با تخفیف، اکانت پرمیوم Quillbot یکساله (8 دلار حواله ای) + اکانت پرمیوم گرامرلی یکساله (8 دلار حواله ای)

4- پکیج ترکیبی همراه با تخفیف، اکانت پرمیوم Quillbot یکساله (8 دلار حواله ای) + اکانت ترنتین یکساله (6.5 دلار حواله ای)

3- پکیج حرفه ای همراه با تخفیف مازاد، شامل اکانت پرمیوم Quillbot یکساله + تورنتین (Turnitin) دانشجویی یکساله  + اکانت پرمیوم یکساله گرامرلی

2,600,000 ریال2,700,000 ریال