گروه تورنتین امیرکبیر

متأسفانه به دلیل تحریم های موجود در قبال کشور عزیزمان ایران، به طور مستقیم ارتباط با شرکت Turnitin امکان پذیر نمی باشد. به همین دلیل، گروه گرامرلی امیرکبیر، طی رایزنی و همکاری با چند دانشگاه معتبر شرق آسیا، توانست به توافق نهایی برای یک همکاری بلند مدت و سازنده برای استفاده از این محصول، دست پیدا کند. طی این توافق، اکانت ها به طور غیر مستقیم خریداری می ­شوند و این اکانت­ها توسط گروه Turnitin امیرکبیر برای هر دوره یکساله، پشتیبانی خواهد شد.

اکانت ها به صورت شخصی و کاملا قانونی خریداری می ­شوند ولی در صورت هرگونه مشکل در مدت زمان یکساله، گروه تورنتین امیرکبیر پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

این زیر ساخت برای دانشجویان و محققان کشور مهیا شده است تا بتوانند با خیال راحت و به دور از در اختیار گذاشتن مقاله یا اثر ادبی و علمی خویش به برخی از سودجویان و فرصت طلبان ، خودشان نسبت به بررسی مشابهت و سرقت ادبی و علمی اقدام نمایند.

هدف اصلی ما این است که با کمترین هزینه ممکن و به صورت دسته جمعی اقدام به خرید اکانت­های شخصی ترنتین نماییم.

فرآیند ثبت نام این نرم افزار، طی هر چند هفته یکبار و بر اساس میزان تقاضا از طریق کانال تلگرامی گروه، صورت خواهد گرفت.

ترنتین چیست؟

 ترنتین (Turnitin/Ithenticate) یکی از بهترین و معتبرترین سایت های بررسی سرقت ادبی و علمی و بررسی مشابهت متنی در جهان می­باشد. تقریباً همه مراکز علمی و مجلات معتبر دنیا با استفاده از نسخه تجاری این نرم افزار (Ithenticate)، مقالات و متون علمی را بررسی و به لحاظ مشابهت امتیاز گذاری می کنند. نسخه دانشجویی این محصول با نام، Turnitin student account،  علاوه بر این که شامل همه ویژگی های نسخه تجاری آن می باشد، دارای دیتابیس های اضافی شامل گزارشات و متون علمی دانشجویان سراسر جهان می باشد، از ویژگی های این سرویس محتوای دیتابیس قدرتمند و وسیع آن می­باشد که شامل 70 میلیارد وب سایت، 1 میلیارد مقاله علمی و دانشجویی پذیرفته و چاپ شده در مجلات و انتشارات جهان می­باشد.

نحوه پرداخت

متقاضیان در داخل و خارج کشور می توانند از طریق راه های زیر، اکانت ترنتین دانشجویی یکساله (Turnitin student account) و همچنین بسته ترکیبی، همراه با اکانت پرمیوم گرامرلی را سفارش دهند.

متقاضیان خارج از کشور

متقاضیانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و به بانک های داخلی دسترسی ندارند، می توانند از طریق پی پال، مبلغ 7 دلار امریکا، برای اکانت دانشجویی ترنتین یکساله را واریز نمایند. و سپس اطلاعاتشان را همراه با تصویر فیش واریزی در فرم انلاین ثبت نمایند:

(❗️ لطفاً دقت کنید که هزینه را به صورت friends & family ارسال کنید و بدون زدن این گزینه، هزینه ای واریز نکنید).

Paypal: j.sarvghadam@outlook.com
Name: Javad Sarvghadmoghaddam
country: Switzerland

متقاضیان داخل کشور

خرید اکانت تورنتین دانشجویی (یکساله) (purchase annual student Turnitin account)

لطفاً نوع اکانت خود را از منوی زیر انتخاب کنید. هزینه اکانت ها، به صورت زیر اختصاص داده شده است:

اطلاعیه دور هفتم فروش: قیمت های در نظر گرفته شده در دوره شش روزه، ثابت بوده و بر اساس قیمت دلار مبنا تعیین شده اند.

1- اکانت تورنتین (Turnitin) دانشجویی یکساله، 7 دلار حواله ای

2- اکانت تورنتین (Turnitin) دانشجویی یکساله (مخصوص افرادی که قبلاً از ما گرامرلی خرید کرده اند)، 6.5 دلار حواله ای

3- پکیج استثنایی ترکیبی همراه با تخفیف، شامل تورنتین (Turnitin) دانشجویی یکساله (6.5 دلار حواله ای) + اکانت پرمیوم یکساله گرامرلی (قانونی) (8 دلار حواله ای)

1,880,000 ریال2,000,000 ریال